Keller Williams Realty - Jennifer Davis
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 284 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  7509 Tonka Lane, Austin, TX 78744

  Courtesy of Keller Williams Realty, (512) 767-2026
  I ri - 1 873 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (14d)
  metra katrorë
  ac
  12408 Coronet Street, Austin, TX 78727

  Courtesy of Waterhouse Realty, (512) 635-0598
  I ri - 1 854 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  2145 SAN JOSE WAY, Canyon Lake, TX 78133

  Listing Courtesy Of: Kuper Sotheby's Int'l Realty, (830) 481-0533, Janet Smalley
  I ri - 677 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  6 ba
  metra katrorë
  ac
  319 Valley Lodge, New Braunfels, TX 78132

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Legacy, (210) 482-9094, Kristen Schramme
  I ri - 2 647 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (82d)
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  108 Gregorio Garcia, Blanco, TX 78606

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, (214) 507-5564, Janet Harper
  I ri - 170 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1204 Spearson Lane, Austin, TX 78745

  Courtesy of Bramlett Residential, (512) 850-5717
  I ri - 4 823 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  945 Pasture Rose, New Braunfels, TX 78130

  Listing Courtesy Of: DFH Realty Texas, LLC, (210) 972-5095, Batey McGraw
  I ri - 816 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  2117 CAMINO WAY, Canyon Lake, TX 78133

  Listing Courtesy Of: Core 35 Realty, (830) 542-9353, Katherine Lynch
  I ri - 319 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  3901 Belladoma Cove, Leander, TX 78641

  Courtesy of Austin Real Estate Experts, (512) 270-4765
  I ri - 822 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  831 HERITAGE HL, Canyon Lake, TX 78133

  Listing Courtesy Of: Redfin Corporation, (210) 378-8878, Roland Gonzalez
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Contact Me

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.